🍽️

Харчування

Безкоштовна їжа

Якщо у вас не вистачає грошей на їжу, ви можете скористатися сайтом ruoka-apu.fi, щоб знайти пункти роздачі безкоштовної їжі (ruokajakelu), або де можна придбати зі значною знижкою. Ви можете налаштувати пошук на веб-сайті, вибравши локацію, тарифи та інші деталі.

Також пункти роздачі безкоштовної їжі в Вантаа можна знайти тут.

Благодійна організація Apuna ry діє в столичному регіоні Гельсінкі та допомагає з харчуванням та одягом для малозабезпечених людей.

Доступні продуктові магазини

Магазин, який продає продукти, які в іншому випадку стали б харчовими відходами, наприклад їжу в злегка пошкодженій упаковці або фрукти та овочі з поверхневими дефектами. Продукція для продажу надходить від компаній у вигляді пожертвувань. У магазині ви знайдете харчові продукти нижче звичайних цін. Адреса: Hermannin rantatie 5, Helsinki.

Продають продукти харчування, побутову хімію, косметику, які були зняті з продажу через нетоварний вигляд (наприклад, пом’яту упаковку) із величезною знижкою (до 99%). Fiksuruoka має безкоштовну доставку для замовлень на суму понад 35 євро.

Супермаркет Lidl

Згідно дослідження, Lidl є найдешевшим продуктовим магазином в Фінляндії. Lidl Plus дає можливість заощаджувати 1-6.1% бонусами/кешбеком.

Після 21:00 у цій мережі товари зі знижкою 30% дешевшають вдвічі (60%). S-etukortti дає можливість заощаджувати 1-5% бонусами/кешбеком.

Замовляйте продукти онлайн в Уусімаа. Як новий клієнт, ви отримаєте безкоштовну доставку додому для покупок на суму понад 40 євро протягом перших трьох місяців.

Tokmanni

Провідний роздрібний продавець побутових товарів у Фінляндії.

Продуктові магазини, що спеціалізуються на товарах Балтії та Східної Європи

Продуктовий магазин Kalinka є в Гельсінкі та Вантаа.

Ось список естонських продуктових магазинів.

Пропонує ресторанні страви зі знижкою близько 50%.