👶

Діти

Навчання

Міністерство освіти і культури опублікувало базову інформацію про дошкільну та шкільну освіту українською мовою.

Український видавець «Ранок» надає вільний доступ до всіх своїх шкільних матеріалів.

Підготовлено центром дистанційного навчання приватної школи “Афіни” м. Києва. Усі матеріали надані аби допомогти навчатися самостійно. Розроблено відповідно до Держстандарту та програм МОН.

Платформа екстернат-навчання Alterra відкриває можливість вашій дитині пройти атестацію та офіційно отримати всі необхідні документи по закiнченню навчального року.

Програма дає можливість дітям слухати предмети шкільної програми, науково-популярні лекції, Speaking Club, авторські курси від вчених, митців та цікаві інтерактиви неформальної освіти. Протягом дня плануються регулярні включення психологів.

Всі охочі до кінця навчального року отримують вільний доступ до повного пакету “Слухач” (1-11 класи) для самонавчання – повна шкільна програма.

Платформа ThinkGlobal надає безкоштовний доступ до живих уроків та навчальних матеріалів за весь рік, а також проводить додаткові активності для діток. Слідкуйте за розкладом на їхній фейсбук-сторінці.

Записи уроків та уроки в режимі реального часу українською, англійською та російською мовами. Зареєструватися можна тут.

Організація разом з українськими вчителями проводить пізнавальні онлайн-зустрічі для дітей та підлітків. Зустрічі безкоштовні. Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина долучилася до таких зустрічей, заповніть анкету.

Цікаві заняття на різні тематики: майстерки, онлайн-ватри, гутірки.

Телеграм канал, де фахівці з різних країн проводять онлайн заняття з дітьми в різних вікових групах. Також є постійна психологічна підтримка для сімей. У щоденній розсилці ви знайдете: арт-терапію, заняття з іноземних мов, математики, читання дитячої літератури, ігри для дітей різного віку, театр.

Спорт

HJK і LähiTapiola покривають витрати на футбол, включаючи спорядження, для дітей (6-18), які прибули до Фінляндії як біженці з України. Заняття проходять в Гельсінкі в районах Töölö, Munkkiniemi, Arabianranta, Kannelmäki, Lauttasaari, Malmi та Itä-Helsinki. Звертайтеся до Noora Mikola, noora.mikola@hjk.fi, +358 50 524 0195.

Helsinki YMCA надає підтримку українським дітям та молоді і пропонує безплатно записуватися до його гуртків і таборів 2022 року. Серед видів діяльності є зокрема різноманітні табори, гуртки, секції баскетболу й бойових мистецтв, а також навчання музики.

Додаткова інформація і запис: www.hnmky.fi або jyrki.erakorpi@hnmky.fi, +358505928450

Школа бойових мистецтв Jukara запрошує переселенців із України безкоштовно відвідувати заняття з різних бойових мистецтв. Школа спеціалізується, зокрема, на японському будо, знаходиться в Райаторппа, на заході міста Вантаа. Ви можете відвідати заняття з айкідо, дзюдо та карате. Школа попронує групи для дітей від 7 років і для дорослих, а також різні групи, базуючись на рівні володіння навичками бойових мистецтв.

Щоб отримати більше інформації, будь ласка, телефонуйте:

Гельсiнский баскетбольний клуб Alppila Basket, який здiйснює спiльну роботу з церковним приходом Kallio, запрошує хлопчиків 7-11 років на безкоштовні заняття баскетболом у весняний період поточного навчального року. Інформацію російською та англійською мовою можна отримати тут:

Українські діти та молодь запрошуються до участі у фінських футбольних заходах. Ось список фінських футбольних клубів, які самі повідомили, що прийматимуть багато українських переселенців. Зв’яжіться з ними та домовтеся про деталі.

Також ознайомтеся з розділом Корисні сервіси та пропозиції, де є список розваг.

Чат для дітей

Давай поспілкуємось — це чат для україномовних дітей і підлітків віком від 7 до 17 років. Там ти зможеш анонімно та конфіденційно обговорювати свої переживання чи проблеми. У чаті працюють спеціалісти з організації «SOS-Lapsikylä», а також кваліфіковані волонтери. Працює у будні з 12:00 до 16:00.